ПРоФСПІЛКА “МЕТАЛІСТІВ” - На захисті трудових  і соціально-економічних прав членів профспілки з 1906 року.
ПРоФСПІЛКА “МЕТАЛІСТІВ” - На захисті трудових і соціально-економічних прав членів профспілки з 1906 року.

Голови цехових комітетів

Шаповалова Ольга Василівна
Ливарне відділеня РМЦ
Іванов Олександр Сергійович
Дільниця механооб.стал.переділу
Кретова Людмила Анатоліївна
Управління комбінату
Щепій Євген Володимирович
ООО Импульс компани
Чаюн Вікторія Валеріївна
ООО АСКОМ
Лебединець Тетяна Юріївна
ЦРМО РСЦ
Подоляк Наталія Євгенівна
ВТК УЯБ
Кабка Валентина Михайлівна
ДВПУ
Шейко Яна Олександрівна
УІТ
Гончаренко Ганна Юріївна
Кузьміних Світлана Миколаївна
ЕЕРЦ РМЦ
Аржавічева Юлія Валеріївна
Відділ Лінійного Контролю
Воронін Микола Михайлович
Агломераційний цех №2
Цівун Тетяна Анатоліївна
ДПВ КЦ
Латишева Ірина Миколаївна
Цех КВП та А
Зеленський Ігор Валентинович
ГРС
Абакулкін Віктор Євгенович
УОВ КЦ
Байдуж Тетяна Віталіївна
Цех Випробувань
Чернобельський Євген Анатолійович
Сортопрокатний цех
Пащенко Віктор Олександрович
Охрана холдінг
Сосов Євген Валентинович
Відділ Обьектового Контролю
Горбачов Олександр Іванович
ЦРМО РСЦ
Кривошея Юрій Сергійович
Дільниця доменного переділу
Жаравльов Олександр Юрійович
ТЄЦ
Крамарь Віталій Сергійович
КЦ
Кравченко Дмитро Олегович
ЦСП
Чешенко Роман Вікторович
ДЦ
Яковлева Тетяна Юріївна
Рада Ветеранів
Письменний Андрій Васильйович
ККЦ
Васильєва Юлія Михайлівна
ЦПВ
Василенко Андрій Володимирович
УТК УІТ
Василенко Едуард Валентинович
Дільниця електросталепл. переділу
Чепурна Ала Володимирівна
СОНС
Третяк Вадим Іванович
РСЦ
Осіпов Роман Володимирович
Дільниця механ. ДЦ
Сіра Ірина Іванівна
МСЧ
Кухаренко Віталій Анатолійович
ЕТЛ
Челак Сергій Миколайович
АТЦ
Сумарков Дмитро Анатолійович
УЗДТ
Мухай Ганна Анатоліївна
УГБ
Кольцов Юрій Володимирович
ВТО
Полушин Дмитро Миколайович
Газовий цех
Терехова Олена Олександрівна
УГЕ
Ткаченко Наталія Володимирівна
Технічне Управління
Козорог Олександр Борисович
Прокатний цех
Кургузова Валентина Іванівна
РМЦ РСЦ
Ботиченко Дмитро Сергійович
Участок механ. Агломераційного цеху №2
Яременко Вікторія Володимирівна
Відділення експ. та ремонту вагового обладнання
Чухманський Сергій Володимирович
Дільниця електр.прокатного переділу

Поділитися у соціальних мережах: