ПРоФСПІЛКА “МЕТАЛІСТІВ” - На захисті трудових  і соціально-економічних прав членів профспілки з 1906 року.
ПРоФСПІЛКА “МЕТАЛІСТІВ” - На захисті трудових і соціально-економічних прав членів профспілки з 1906 року.

Відпочинок круглий рік!

22 Травень 2020

  Профспілка "Металістів" приділяє увагу оздоровленню та лікуванню наших працівників. Беручи до уваги побажання, та спираючись на особисті рекомендації лікарів, ми оздоровлюємо в закладах профільованого санаторно-курортного лікування.

 Наша діяльність керується положеннями колективного договору в частині оздоровлення працівників комбінату. Рішення про розподіл кількості путівок приймається комісійно, після чого надається в підрозділи, і там, безпосередньо в колективах , знаючи потреби кожного робітника і членів його родини, путівки знаходять своїх власників.

 Маючи досвід в нашій роботі, представники працюючих на комбінаті членів ППО "Металістів" і профактив комбінату не випадково вибрали напрямок оздоровлення та лікування на Заході країни.

 Щирі спогади про побачене, приєднання до культурної спадщини, відвідування історичних та архітектурних місць, несуть за собою тільки позитивні відгуки.

  Окремо хотілось відзначити туристичні маршрути по Прикарпаттю та етнотури по Закарпаттю. Групи з 12 чоловік виїжджають на Західну Україну, де чотири доби, проведені в відвідуванні екскурсій, та знайомства з місцевим краєвидом надихають на гарні враження по поверненню.

   Літо. Кожна родина чекає літньої відпустки. Маючи в партнерах пансіонат "Рута", ми надали можливість літнього відпочинку. Гарні корпуси, добра їжа, тепле море - все це сполука гарного настрою.

  Сподіваємось разом з Вами і надалі мати можливість на гарні відчуття!

Поділитися у соціальних мережах: