ПРоФСПІЛКА “МЕТАЛІСТІВ” - На захисті трудових  і соціально-економічних прав членів профспілки з 1906 року.
ПРоФСПІЛКА “МЕТАЛІСТІВ” - На захисті трудових і соціально-економічних прав членів профспілки з 1906 року.

А віз і нині там

4 Лип 2019

03 липня 2019 року в актовому залі Первинної профспілкової організації  «Металістів» відбулось засідання профкому на яке були запрошені керівники компанії «КЬЮ. ЕФ.ЕМ КЕЙТЕРІНГ» та представники адміністрації комбінату. Перші керівники компанії КЬЮ.ЕФ.ЕМ КЕЙТЕРИНГ проігнорували запрошення на засідання профкому. Ціль запрошення керівників компанії стала незадовільна робота компанії по організації харчування на комбінаті, та у дитячому оздоровчому комплексі «Лісова казка».

 Комісія робочого контролю профспілки «Металістів» повідомила, що компанія КЬЮ.ЕФ. ЕМ КЕЙТЕРІНГ не виконує взяті на себе обов’язки по організації якісного харчування та обслуговування працівників Дніпровського металургійного комбінату та дітей у дитячому оздоровчому комплексі «Лісова казка». Також  своїм робітникам виплачують заробітну плату несвоєчасно і тим більше що заробітна плата йде у конвертах, соціальні програми не виконуються, із за чого вони позбавляються на державні соціальні гарантії, та не платяться податки як в місцевий бюджет так і в державний. У зв’язку з цим було вирішено направити листи керівництву Дніпровського металургійному комбінату,  в Кабінет Міністрів України, Генеральну прокуратуру України, Державну Фіскальну Службу України, та меру міста Кам’янське  А.Л.Белоусову.

На основі нескінченних скарг працівниками комбінату на якість обслуговування цією компанією, профспілка «Металістів» вимушена звернутись до Генерального директора Дніпровського металургійного комбінату О.Л. Подкоритову з наступним листом :

Шановний Олександр Леонідович!

 

Профспілковий комітет ППО "Металістів" повідомляє Вам наступне:

пройшовши тендерну процедуру в грудні місяці 2018 року, на ПАТ "Дніпровський металургійний комбінат" почала свою діяльність компанія ТОВ «КЬЮ.ЕФ.ЕМ КЕЙТЕРІНГ» по організації харчування на підприємстві та в дитячому оздоровчому комплексі "Лісова казка". Також звертаємо Вашу увагу, що дана компанія, коли заходила на комбінат зобов'язалася реорганізувати в повній мірі виробничий цикл, а саме:

- заміна обладнання;

- своєчасне забезпечення якісного харчування та різноманітного меню;

- збільшення та виплата без затримки офіційної заробітної плати персоналу;

- безперебійне забезпечення працівників підприємства молоком та мінеральною водою;

- організація харчування дітей в дитячому оздоровчому комплексі "Лісова казка" в літній період.

         Після певного часу роботи даної компанії і постійних скарг працівників, профспілковий комітет ППО "Металістів" змушений був проаналізувати їх роботу. Як виявилося, насправді для ТОВ «КЬЮ.ЕФ.ЕМ КЕЙТЕРІНГ» власний бізнес важливіше, ніж організація якісного харчування працівників заводу.  Ми розуміємо, що бізнес є бізнес, але не за рахунок металургів. Коли заходили обіцяли "золоті гори". Керівництво компанії на численні спроби з нашого боку виправити ситуацію в кращу сторону не реагувало, на контакт не виходить, юридична адреса не відповідає дійсності. Якість харчування і цінова політика не відповідають вимогам, згідно  заявленим в тендері. Компанія ТОВ «КЬЮ.ЕФ.ЕМ КЕЙТЕРІНГ» не тільки не хоче, але і не може годувати металургів та обслуговувати їх дітей в оздоровчому таборі.

Тому виходячи з вищевикладеного, профспілковий комітет ППО «Металістів» звертається до Вас з проханням  розірвати всі договірні зобов'язання з компанією ТОВ «КЬЮ.ЕФ.ЕМ КЕЙТЕРІНГ» .

Поділитися у соціальних мережах: