ПРоФСПІЛКА “МЕТАЛІСТІВ” - На захисті трудових  і соціально-економічних прав членів профспілки з 1906 року.
ПРоФСПІЛКА “МЕТАЛІСТІВ” - На захисті трудових і соціально-економічних прав членів профспілки з 1906 року.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ

10 Чер 2019

6 червня 2019 року дитячому оздоровчому комплексу «Лісова казка» виконалось 55 років. З цієї нагоди у комплексі відбулись святкові заходи, які відвідали перший заступник голови профспілки «Металістів» Сергій Єркін, генеральний директор комбінату Олександр Подкоритов та мер міста Кам’янське  Андрій Білоусов. Свято розпочалось з привітанням гостей яке підготували дитячі творчі колективи. Далі, просуваючись в глиб по гарно вимощеним бруківкою доріжкам до центральної частини, гості опинились  на центральній частині комплексу. Хотілось додати, що профспілка «Металістів» приклала не мало зусиль до розбудови цього оздоровчого комплексу. На центральній площі виступив генеральний директор комбінату Олександр Подкоритов зі словами до дітей –я дуже рад тому, що ви наповнили цей оздоровчий комплекс своєю радістю, сміхом, гарним настроєм, сподіваюсь вам тут всім сподобається.

 Свій виступ перший заступник голови профспілки «Металістів» Сергій Єркін розпочав з побажання всім дітям гарного відпочинку, добре оздоровиться, знайти нових друзів, отримати нові враження від відпочинку, та від імені профспілкової організації «Металістів» подарував всім дітям  гіроборд.  Мер міста Андрій Білоусов побажав дітям багато сонячних днів та гарного відпочинку. Знайомтесь з новими друзями, набирайтесь сил та здоров’я-сказав Андрій Білоусов.

Закінчилось свято з напису на імпровізованій "стіні побажань" профспілкою «Металістів» та дирекції комбінату- для наших маленьких друзів гарних побажань і добре провести свій відпочинок.

 

Поділитися у соціальних мережах: