ПРоФСПІЛКА “МЕТАЛІСТІВ” - На захисті трудових  і соціально-економічних прав членів профспілки з 1906 року.
ПРоФСПІЛКА “МЕТАЛІСТІВ” - На захисті трудових і соціально-економічних прав членів профспілки з 1906 року.

Україна вперше відзначає нове свято – День Державності!

28 Лип 2022

28 липня Україна вперше відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення. Недаремно для цього обрали  дату Хрещення Київської Русі-України та  день Святого Володимира - одного із засновників і покровителів нашої державності. Для українців цей день символізує спадкоємність тисячолітньої  історії України, нації і держави. Це — символ неподільності Українського народу і його єдності навколо ідеї сильної Держави і віри. Це - символ  єдності нашого державного і духовного початку. Саме тут, у момент першого Хрещення нашого народу князем Володимиром, народилася східнослов'янська православна цивілізація. І саме Київ став містом-засновником історичної, культурної, моральної й духовної епохи в житті всіх слов'янських народів, центром християнства, центром духовного збагачення. Прийняття християнства стало переворотом у житті східного слов’янства, що стало важливим кроком наших предків на шляху до європейської цивілізації. Ця дата втілює в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення.

Україна й сьогодні виборює право на свою незалежність, на власну думку та мирне життя.

В цьому році   День Української Державності відзначається в умовах повномасштабних бойових дій, що накладає певний відбиток.  Армія агресору  спалює та обстрілює  наші  міста та села, знищує наш народ, але дух нації не вбити. Країна згуртувалась проти ворога.  Нападники  наштовхнулись на запеклий опір українського народу. У кремлі не припускали,  що розв’язана війна стане в Україні народною. Вже з першого дня  сотні тисяч українських добровольців зі зброєю в руках вийшли на захист своєї Країни, своїх традицій та досягнень. Чи не вперше за всю новітню історію усі українці об’єдналися проти одного зовнішнього ворога.

Як  наголосив Володимир Зеленський: «Лише ті, хто абсолютно не знає правди історії й абсолютно не відчуває її сенсу, могли ухвалити рішення атакувати Україну, а зараз вже навіть самі росіяни визнають, що Україна переможе. Українці ніколи не віддадуть своєї незалежності. І не зламаються зсередини, як це бувало не раз. Не цього разу".

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державності України! Бажаємо щоб в нашій Україні, нарешті оселився мир, панували злагода, стабільність і спокій. Щоб нам вистачило сил, віри, наснаги та енергії примножити могутність і забезпечити розвиток нашій Державі!

Поділитися у соціальних мережах: