ПРоФСПІЛКА “МЕТАЛІСТІВ” - На захисті трудових  і соціально-економічних прав членів профспілки з 1906 року.
ПРоФСПІЛКА “МЕТАЛІСТІВ” - На захисті трудових і соціально-економічних прав членів профспілки з 1906 року.

Профспілка "Металістів" на четвертому Конгресі Міжнародної конфедерації профспілок.

3 Гру 2018

   Наша делегація Конфедерації вільних профспілок України зараз знаходиться на 4-му Конгресі Міжнародної конфедерації профспілок (МКП), який розпочинається сьогодні у Копенгагені. Голова незалежних профспілок України Михайло Волинець, заступниця голови КВПУ та Віце-Президентка Пан'європейської регіональної ради МКП Наталія Левицька, голова профспілкової організації "Металістів" Микола Колючий, голова МК КВПУ Олеся Брязгунова та голова Незалежної профспілки авіапрацівників ТОВ "Авіакомпанія Азур Ейр Україна" Вікторія Наринська. Конгрес МКП, який об'єднує 181 млн трудівників в 163 країнах,- важлива подія світового масштабу. У його рамках відбудуться важливі засідання щодо захисту трудових прав, боротьби з корпоративною жадібністю, насильством над жінками, а також забезпечення миру. На цьому Конгресі буде обрано Секретаря та керівні органи МКП.
Перед відкриттям Конгресу ми від імені членів КВПУ подякували генеральному секретарю МКП Шаран Барроу за підтримку незалежного профспілкового руху.

Поспілкувалися з Генеральним секретарем Глобальної спілки @IndustriAlI Вальтром Санчесом

Приємно зустріти Генерального директора Міжнародної організації праці Гая Райдера. Під час нашого спілкування він питав про складну ситуацію в нашій країні. Ми цінуємо таку постійну увагу до України.

 

 

Поділитися у соціальних мережах: