ПРоФСПІЛКА “МЕТАЛІСТІВ” - На захисті трудових  і соціально-економічних прав членів профспілки з 1906 року.
ПРоФСПІЛКА “МЕТАЛІСТІВ” - На захисті трудових і соціально-економічних прав членів профспілки з 1906 року.

Лідерів КВПУ обрано до керівних органів Міжнародної конфедерації профспілок

22 Лис 2022

На 5-й Всесвітньому конгресі Міжнародної конфедерації профспілок, що триває у Мельбурні (Австралія), відбулися вибори керівних органів на наступні чотири роки. Лідерів КВПУ Михайла Волинця і Наталію Левицьку обрано до керівних органів Міжнародної конфедерації профспілок.

Генеральним секретарем Міжнародної конфедерації профспілок обрано Луку Вісентіні. У своєму виступі після обрання Лука Вісентіні сказав: «Я неймовірно пишаюся можливістю очолити МКП і представляти голос трудящих на світовій арені. Дякую за довіру до мене. Віддаю належне Шаран Барроу за її керівництво МКП. Разом із командою вона створила сильну й шановану організацію, яка справді є глобальним голосом працівників. Але я розумію, що це історично складний час для людей праці. Світ стоїть на межі економічного спаду. Мир і демократія перебувають під загрозою, а нові ультраправі рухи піддають високому ризику права людини, працівників і профспілок. МКП очолить рух до нової економічної моделі, основаної на новому суспільному договорі. Ми хочемо, щоб робочі місця були безпечними для клімату, щоб права працівників захищеними, заробітна плата справедливою. Ми за соціальний захист і рівність. Це повинно бути в центрі уваги всіх урядів. Мова йде про соціальну справедливість, мир і виживання, і я не зупинюсь у боротьбі за це для людей праці. Захист справедливих умов життя та праці для всіх людей є найкращим способом побудови демократії та миру в усьому світі».

Лука Вісентіні наразі є Генеральним секретарем Європейської конфедерації профспілок, членом якої  Конфедерація вільних профспілок України офіційно стала 27 жовтня ц. р.

Голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець на своїй сторінці у Фейсбук привітав Луку Вісентіні з обранням на посаду генерального секретаря Міжнародної конфедерації профспілок (ITUC).

«Дякуємо за солідарність, за підтримку нашої країни у воєнний час, за надійне плече у боротьбі проти знецінення роботи українських працівників, проти встановлення в нашій країні диктатури роботодавців.

Віримо у подальшу плідну співпрацю!», – написав лідер КВПУ.

А заступниця голови КВПУ Наталія Левицька, яка бере участь у роботі 5-й Всесвітнього конгресу МКП у Мельбурні, мала за честь особисто привітати Луку Вісентіні з обранням Генеральним секретарем Міжнародної конфедерації профспілок і подякувати йому за солідарність та підтримку України у боротьбі з російським агресором за свободу, демократію і незалежність.

Лідерка КВПУ відзначила, що попереду у нового генерального секретаря МКП багато роботи, бо нові виклики та війни змінють світ. Профспілки повинні захистити демократичні цінності і права працівників у кожній країні. Бо без профспілок не буде демократичного світу.

На 5-му Всесвітньому конгресі Міжнародної конфедерації профспілок голову Конфедерації вільних профспілок України Михайла Волинця обрано віце-президентом МКП.

Заступницю голови КВПУ Наталію Левицьку обрано до Жіночого комітету МКП від регіону Європа.

Михайло Волинець подякував за довіру: «Для мене честь бути вдруге обраним віцепрезидентом Міжнародної конфедерації профспілок. Не маю можливості особисто бути присутнім на заході – тож заочно вдячний за солідарність з Україною. Світ зіткнувся з новими, ще більш жорсткими викликами й загрозами, а це означає що попереду у нас – багато роботи».

 

Поділитися у соціальних мережах: