ПРоФСПІЛКА “МЕТАЛІСТІВ” - На захисті трудових  і соціально-економічних прав членів профспілки з 1906 року.
ПРоФСПІЛКА “МЕТАЛІСТІВ” - На захисті трудових і соціально-економічних прав членів профспілки з 1906 року.

Кого позбавлять субсидії

8 Кві 2019

Представники соціальних служб почнуть перевіряти субсидіантів на заборгованість за комунальні послуги. Якщо виявиться, що отримувач субсидії вчасно не сплачує за отримані послуги, то його позбавлять субсидії. Про це йдеться у заяві Кабміну.

Передусім субсидій позбавлятимуть тих, хто приховав від держави додатковий дохід, і при цьому має заборгованість за комуналку. Крім того, без субсидій можуть залишитися ті громадяни, хто заборгував за комунальні послуги більше 340 гривень. Спочатку перевірки проводитимуться в онлайн-режимі.

За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, у разі погашення боргу за житлово-комунальні послуги, субсидію можуть відновити. Крім того, якщо переважна більшість одержувачів субсидії витратить її не за призначенням, тобто не на оплату житлово-комунальних послуг, від ідеї видавати субсидію готівкою уряд взагалі може відмовитися, запропонувавши безготівковий розрахунок. Натомість громадяни отримуватимуть лише ту частину знижки, яку вони зекономили.

Нагадаємо, з 1 травня в Україні діятиме норма, коли людина, котра має місячну заборгованість за житлово-комунальні послуги, субсидію на наступний період не отримає.

Источник: http://www.kvpu.org.ua

Поділитися у соціальних мережах: